Morefish dating lang en


22-Dec-2017 02:51

Denimin e keni ju te tere ne dore te cilin do e mirepres me ndershmeri. Ju jeni nje nga elitat me te vjetra te albasoul qe te gjithe se bashku kemi arritur te mbajme dicka qe eshte krijuar bukur duke bashkepunuar me njeri tjetrin.

Me sqaruan dhe mua qe nuk ke qene ti ai qe ka bere ato gabime.

Sa per ate qe dikush ka hyre me pss tend shum e rende por te falet se ke dhen shum per kete server dhe meriton cdo gje . Po pse mor femije i mitur, ti je ai "kryeminister" qe do percash stafin tone kompakt me te mira e me tekeqija qe kemi kaluar neper vite ???

Nje gje tjeter me shqeteson mua qe ska lidhje fare me kete dje kush fuste clone me nick te albaguard ! Te hedhesh gurin dhe te mcefesh doren me mua duke menduar se po fiton dicka duke i bere keq te tjereve eshte e padrejte.

Sot te vjedh nickname neser te vjedh portofolin....

LEXONI : Shembulli i meposhtem eshte nje script i cili lodon Skanera ne internet per te shtuar botet e personit qe i posedon (me sakte Botmaster) E ci duhen nje Aop shembullor si Killer keto lloj Botesh ??? Mos valle Franci eshte bashkepunetor me Killer ne lidhje em sulmet qe i jane bere networkut tone ? Shembulli i meposhtem mare nga studimi i faqes eshte serish nje skaner per botnet i cili mban si administrator nickname Blini.

Menjehere e kam telefonuar me nje telefon me prefiks te qytetit te Tropojes dhe kam sqaruar gjithcka.

Pra ju lutem besoni qe nuk ka qene c0d3r qe ju njihni si SOP prej kohesh ate dite qe kane ndodhur sulme dhe sharje ndaj founderit ne kanal, por nje kusheri i imi i cili sic ju thashe me siper eshte vetem 16 vjec dhe sdo gezojeme kurre rrespekt nga ana ime.

Me vjen keq qe postoj gjera te tilla ne kete forum pasi asnjehere forumi ska pasur karakter te tille, po tipa si puna e Killer duhet te dine qe ne jemi rritur ne kete network dhe sa per dijeni me tipa qe hedhin gurin e mcefin doren ne i gjejme dhe miun e shtepise se ku e ka.

morefish dating lang en-77

Sexalgeria

Kaq kisha dhe me falni dhe njehere.thjesht mendoni pse kjo faqe ka emrin kukesii dhe jo vlora dhe pse emrin e administratorit e ka blini e jo emer tjeter.

Scripti i meposhtem ka te beje me nje emer qe ju e njihni se cka bere dhe ca ben ne serverin tone, quhet Eno.Speciaalzaak voor creatief knutselen. alle knutselmaterialen, creatieve producten, creapakketten, circus- en spelmateriaal, gezelschapspellen en verkleedspullen. creatieve materia… continue reading »


Read more

Free online dating and matchmaking service for singles… continue reading »


Read more

Comprar arovit ampola online dating. 11 Comments;. morefish dating lang en 85; russian women dating single russian 21; 100 leaders dating sites 69; Posts;… continue reading »


Read more

Online Dating that Works eHarmony is the only online dating site in the United States which utilizes 29 Dimensions of Compatibility® to connect eligible singles.… continue reading »


Read more

WCBS-FM was one of the first notable oldies stations in the country, with the format dating back to July 7, 1972. morefish dating lang en 64;… continue reading »


Read more

Morefish Angelbedarf Haken Jigs Gummifische No. Sonstiges Technik Sport Entertainment Fußball Games Lifestyle Heimkino Dating Rennsport.… continue reading »


Read more